Implică-te

Fii voluntar

Fii prezent

Povestea noastră

Din anul 2010, Asociaţia Dunărea Moldova Nouă este membru fondator al Asociaţiei GAL Clisura Dunării, împreună cu şapte primării (Berzasca, Coronini, Gîrnic, Sicheviţa, Eşelniţa, Dubova, Sviniţa), Administraţia Parcului Natural ”Porţile de Fier” și alte zece ONG-uri.

Din 2017, ADMN este membru fondator al FLAG Clisura Dunării Caraș-Severin, împreună cu 6 primării (Socol, Pojejena, Moldova Nouă, Coronini, Sicheviţa și Berzasca), alte 4 ONG-uri și 10 companii.

Asociația are acorduri de colaborare cu UEM Reșița, Universitatea de Vest din Timișoara, Consiliul Județean Caraș-Severin – Serviciul de Promovare a Turismului, Agenția pentru Protecția Mediului, Agenția de Turism Ultramarin Timișoara, etc.

Oferă sprijinul tău astăzi!

Partener

Asociația Dunărea Moldova Nouă (ADMN) își dorește extinderea parteneriatelor cu instituții publice, ONG-uri și companii din Uniunea Europeană în vederea implementării unor proiecte transnaționale cu valoare adăugată europeană.

Sponsor

Pachetele de Beneficii pentru Sponsorii Oficiali ai Asociației ”Dunărea – Moldova Nouă” (ADMN) pot fi consultate aici.

Donează

Donații și sponsorizari:

Cont bancar: RO17BRDE110SV41820601100

Fii voluntar! Alătură-te unei echipe entuziaste!

Echipa de voluntari ai Asociației Dunărea Moldova Nouă coordonată de Prof. Victoria Cojocaru te așteaptă să te alături eforturilor de a schimba viitorul Clisurii Dunării.
Suntem și pe Facebook: Voluntarii Asociației Dunărea Moldova Nouă

iunie 2019

”CLISURA” – Tabără de creație artistică și documentare

iunie 2019